אודות

אנחנו תמיד שואפים להתאים את הפתרון המשפטי למטרות העסקיות בהווה ובעתיד. כמי שניהל עסקים בעבר, עו"ד שי חצבני, מייסד המשרד, נשען על רזומה רב בעולם העסקי, ומעורב אישית בכל תיק ומול כל לקוח. בזכות ניסיונו הרב במגזר העסקי עו"ד חצבני מעניק ללקוחותיו ערך מוסף בייעוץ עסקי מסחרי לצד הייעוץ המשפטי.

משרד עורכי דין חצבני ושות' מעמיד לרשותכם מעטפת מקצועית ואיכותית של שירותים בתחום המשפט האזרחי-מסחרי.

החל ממענה שוטף לחברות ועסקים במתווה של ייעוץ משפטי קבוע, דרך הסכמים או הובלת מהלכים מסחריים שונים וכלה בליטיגציה אזרחית-מסחרית בכל הערכאות והטריבונלים בישראל. לצד ייצוג בבתי המשפט אנחנו מתמחים ביישוב סכסוכים עסקיים עם גיבוש מתווה לפתרונות הוגנים וברי-ביצוע בדרך הפשרה, כולל במסגרת הליכי בוררות והליכי גישור.

משרדנו דוגל לא רק במקצועיות אלא גם ביחס אישי, צמוד ובלתי אמצעי. אנחנו מאמינים שההיכרות המעמיקה עם הלקוח והעסק היא הדרך היחידה לתת שירות משפטי מלא, מועיל ואפקטיבי. לקוחותינו נהנים מגישה ישירה למשרד ולשותפים הבכירים עם זמינות גבוהה במלוא מובן המילה.

מייסד המשרד

עו"ד שי חצבני

עו"ד חצבני הוא בוגר תואר ראשון במשפטים בהצטיינות (LL.B) עם התמחות במשפט מסחרי ובעל תואר שני במשפטים (LL.M) מאוניברסיטת חיפה. יוצא מחלקת ליטיגציה מסחרית מובילה של פירמה גדולה וידועה בארץ, שם צבר ניסיון רב בניהול תיקי ליטיגציה מורכבים ומתוקשרים, וייצג לקוחות רבים בארץ ובחו"ל, בהן חברות גדולות במשק הישראלי.

בנוסף, עו"ד חצבני הוא בוגר מערכת בתי המשפט שהתמחה בתור עוזרו המשפטי של נשיא בית המשפט המחוזי במחוז הצפון, שם למד את מערכת המשפט מבפנים. "כמי שהיה שם", מתמחה עו"ד חצבני בניהול תיקי ליטיגציה אל מול הערכאות המשפטיות תוך הצגת ה"קייס" של הלקוח באופן המדויק ביותר ותוך חתירה להשגת התוצאה המיטבית.

Scroll to Top